שחל – אילו שירותים החברה מספקת

חברת שחל, היא החברה המובילה בישראל בשירותי טלרפואה וכן במתן שירותי רפואה דחופה למנויים. החברה מעסיקה צוות רפואי מקצועי ומגוון, אשר מתמחה במתן שירותי חירום בכל עת, בכל זמן ובכל מקום.

מדובר בחברה פרטית, דומה לחברות אחרות בתחום כמו נטלי, אשר מציעה למנויים שלה מגוון רחב של שירותים של רפואה דחופה ופתרונות רפואיים מתקדמים לצרכים רבים. בין היתר, החברה מספקת שירותי רפואה במקרים של אירועי לב, שבץ מוחי, דום לב ואירועים אחרים. כמו כן, החברה מספקת אמצעים וציוד רפואי, כלל אמצעי מדידה של אקג עם אפשרות לנטר ולשדר את הנתונים למוקד של החברה, מערכות איתור הפרעות קצב לב, מערכות למדידת משקל ושידור הנתונים למוקד שחל, מערכות מדידת ערכי לחץ דם, מערכות חיוג מהירות ואוטומטיות לשעת חירום, לחצי חירום ועוד. החברה גם מספקת שירותים מיוחדים ללקוחות עסקיים, כולל מוצרי דפיברילטור.

החברה מפעילה כאמור מוקד ייחודי שמאפשר לקלוט שיחות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, לספק מענה מהיר לכל פונה, בין אם זה אומר הדרכה רפואית בטלפון, ניתוח ואבחון תוצאות, מענה לשאלות ולפניות וכן שליחת אמבולנסים עם צוות רפואי של החברה תוך זמן קצר מאוד. במידת הצורך, האמבולנס יפנה את המטופל אל בית החולים הקרוב.

למי שירות זה מיועד וכיצד אפשר להצטרף אליו

שירות שחל מיועד לכל אדם, אך בעיקרון הוא מומלץ מאוד לאנשים מעל גיל 50. מאחר ובגיל זה, עולה הסכנה להתקפי לב או אירועים לבביים אחרים, וכן לאירועים רפואיים אחרים שדורשים מענה מהיר.  חשוב להדגיש, שהחברה מספקת שירותים מיוחדים גם למי שמתחת לגיל 50.

ניתן ליצור קשר עם צוות החברה, דרך מוקד השירות הלקוחות בטלפון *6626, לקבל את כל המידע ולהתחבר לשירות המנויים שלה.