חברת נטלי – אילו שירותים החברה מספקת לנו

חברת נטלי, היא אחת החברות הגדולות בישראל לשירותי טלרפואה. החברה מספקת מגוון רחב של שירותים לכל המשפחה בתחום רפואת החירום ובהיבטים נוספים בעולם הרפואי.

החברה החלה את דרכה באספקת שירותי חירום עבור אנשים מבוגרים, בין אם זה באמצעות מוקד שירות, לחצני חירום וצוות רפואי אשר היה מגיע אל מטופלים שנדרשו לטיפול מיידי ולפינוי לבתי חולים. עם השנים קטלוג השירותים של החברה התרחב, וכיום היא מספקת מגוון רחב של שירותים.

בין היתר, החברה מציעה שירותי סיעוד, שירותי בריאות לתלמידים, שירותי רפואה עד הבית, וכן שירות מותאם אישית עבור אנשים מבוגרים, אשר כולל מגוון רחב של טיפולים ושירותים, כפי שנהוג במסגרת דיור מוגן, אך כל זה נעשה בבית שלהם.

לחברת נטלי ניסיון של למעלה משלושים שנה בתחום, והיא מספקת למאות אלפי מנויים מגוון רחב של שירותים, אשר נחשבים מצילי חיים. במהלך השנים החברה צברה ניסיון רב בכל מה שקשור למתן שירותי רפואה דחופה, טלרפואה, ניטור פאסיבי, ייעוץ בווידאו, בניית מערכות רפואיות חכמות בבית הלקוח ועוד. החברה בנתה מגוון רחב של כלים ואמצעים טכנולוגיים, שהופכים את השירות שהיא מספקת, להרבה יותר יעילים, איכותיים ומהירים. כיום מרבית המטופלים של נטלי, מטופלים על ידי צוותים רפואיים מטעמה בביתם, ורק מעטים מהם מועברים על ידי החברה לבתי חולים.

למי שירות נטלי יכול להתאים

מרבית שירותי החברה מיועדים לבני גיל הזהב, בין אם זה מתמודדים עם בעיות לב או בעיות רפואיות אחרות, ובין אם הם רוצים להיות מוכנים, אם חס וחלילה הם יצטרכו להתמודד עם בעיה כזו או אחרת בעתיד.

במהלך השנים, החברה החלה גם להציע שירותים להורים שיש להם ילדים קטנים בגן או בבית הספר.